Ваші заявки та замовлення будуть оброблені в найближчий робочий час💙💛
Інтернет-магазин товарів для дому та саду
+380 (67) 907-79-30
+380 (95) 857-60-83
Корзина
Отзывы о компании Інтернет-магазин "Optotorg.com"
Валентина Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую,але дуже шкода що продавець не попередив що вини просроченні на 5 років!Жах !я замовила 20 шт
Олександр В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все було ОК.
Іванна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення! Дуже приємно, що ви залишились задоволені нашим магазином!
Катерина Р.
Отлично
Тетяна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення і за відгук нашому магазину! Завжди раді бачити знов!
Олександр Б.
Отлично
Ірина В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення а також за відгук про наш магазин! Завжди раді бачити знову!
Наталия Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все добре.рекомендую магазин
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення і за відгук! Дуже приємно, що залишились задоволенні покупкою в нашому магазині!
Світлана Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Підставки досить гарні: натуральний матеріал і колір дуже гармонують на святковому столі. Вдячна продавцеві за коректне обслуговування
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та за відгук про наш миагазин! Дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Завжди раді бачити знову в нашому магазині!
Лилия к.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
велике дякую
Комментарий продавца
Ми також дякуємо Вам за замовлення! І дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині!
Дуже дякую,але дуже шкода що продавець не попередив що вини просроченні на 5 років!Жах !я замовила 20 шт
Все було ОК.
Дякуємо за замовлення! Дуже приємно, що ви залишились задоволені нашим магазином!
Дякуємо за замовлення і за відгук нашому магазину! Завжди раді бачити знов!
Дякуємо за замовлення а також за відгук про наш магазин! Завжди раді бачити знову!
все добре.рекомендую магазин
Дякуємо за замовлення і за відгук! Дуже приємно, що залишились задоволенні покупкою в нашому магазині!
Підставки досить гарні: натуральний матеріал і колір дуже гармонують на святковому столі. Вдячна продавцеві за коректне обслуговування
Дякуємо за замовлення та за відгук про наш миагазин! Дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Завжди раді бачити знову в нашому магазині!
велике дякую
Ми також дякуємо Вам за замовлення! І дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині!