
Скатертина великодня вінілово-силіконова 110*140 мм
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 110*140 см.
Материал: вінілово-силіконова
Скатертинавінілова-силікон захистить поверхню столу від забруднень і стане яскравим доповненням декору столу. Буде незамінною помічницею на кухні, на природі, пікніку, на дачі або під час святкування дня народження в офісі. Скатертина має високу зносостійкість, відштовхує воду та жир..
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Скатертина |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Ширина в рулоні | 0.3 мм |
| Довжина в рулоні | 1.5 м |
| Товщина плівки | 12 мкм |
| Тип | Рукав для запікання |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 140 см |
| Ширина скатертини | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання продуктів | Ручна |
- Ціна: 90 ₴



