Ваші заявки та замовлення будуть оброблені в найближчий робочий час💙💛
Інтернет-магазин товарів для дому та саду
+380 (67) 907-79-30
+380 (95) 857-60-83
Кошик
Відгуки про компанію Онлайн-магазин "Optotorg.com"
Олександр В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все було ОК.
Іванна П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Дуже приємно, що ви залишились задоволені нашим магазином!
Катерина Р.
Відмінно
Тетяна М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення і за відгук нашому магазину! Завжди раді бачити знов!
Олександр Б.
Відмінно
Ірина В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення а також за відгук про наш магазин! Завжди раді бачити знову!
Наталия Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все добре.рекомендую магазин
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення і за відгук! Дуже приємно, що залишились задоволенні покупкою в нашому магазині!
Світлана Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Підставки досить гарні: натуральний матеріал і колір дуже гармонують на святковому столі. Вдячна продавцеві за коректне обслуговування
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та за відгук про наш миагазин! Дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Завжди раді бачити знову в нашому магазині!
Лилия к.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
велике дякую
Коментар продавця
Ми також дякуємо Вам за замовлення! І дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині!
Татьяна Б.
Відмінно
Спасибо большое! Прекрасный магазин! Не первый раз делаю сдесь покупки, и буду делать их постоянно! Спасибо девочкам за отличную работу! 💐💐💐💐💐💐💐💐💐🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Все було ОК.
Дякуємо за замовлення! Дуже приємно, що ви залишились задоволені нашим магазином!
Дякуємо за замовлення і за відгук нашому магазину! Завжди раді бачити знов!
Дякуємо за замовлення а також за відгук про наш магазин! Завжди раді бачити знову!
все добре.рекомендую магазин
Дякуємо за замовлення і за відгук! Дуже приємно, що залишились задоволенні покупкою в нашому магазині!
Підставки досить гарні: натуральний матеріал і колір дуже гармонують на святковому столі. Вдячна продавцеві за коректне обслуговування
Дякуємо за замовлення та за відгук про наш миагазин! Дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Завжди раді бачити знову в нашому магазині!
велике дякую
Ми також дякуємо Вам за замовлення! І дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині!
Спасибо большое! Прекрасный магазин! Не первый раз делаю сдесь покупки, и буду делать их постоянно! Спасибо девочкам за отличную работу! 💐💐💐💐💐💐💐💐💐🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗